Dlaczego warto wybrać produkty TetroBreath?

2009-11-01 13:39

System TetroBreath (TheraBreath) oparty jest na niezwykle skutecznej, a jednocześnie wyjątkowo bezpiecznej formule OXYD-8, będącej odpowiednio wyważonym pH formuły pochodzącej ze związków stosowanych przy uzdatnianiu wody od ponad 100 lat. Nasze produkty wykorzystują "starą" wiedzę chemiczną znaną, jako "aktywny" dwutlenek chloru, dzięki czemu udało nam się uzyskać niezwykłe rezultaty. Skuteczność naszych preparatów potwierdziły zarówno badania kliniczne, jak i "prawdziwi" ludzie – tacy, jak Państwo – którzy stosują nasze produkty każdego dnia.

Dr Katz, kiedy zaprzestałem stosowania (jedna z firm z naszej konkurencji) i zdecydowałem się na zakup pierwszego zestawu TetroBreath, byłem nieco sceptyczny, jednak zależało mi na pozbyciu się nieprzyjemnego posmaku w ustach. Dziękuję za wyjaśnienie różnicy. Teraz nie czuję już żadnego posmaku i nawet moje wnuki zaczęły mi dawać buziaki. Dziękuję za cudowne lekarstwo.

Kilka powodów, dlaczego TetroBreath jest lepsze niż inne produkty:

  1. Nasz aktywny składnik jest stabilizowany i generuje moc utleniającą, gdy tylko znajdzie się w ustach. Ten proces zapewnia produktom TetroBreath 3-letnią żywotność.
  2. Kosmetyki TetroBreath są najbardziej „przyjaznym” sposobem zwalczania nieświeżego oddechu – płukanki, pasty, szczoteczki, odświeżacze, nici, skoncentrowane krople, gumy do żucia i wiele innych. Wszystko, co pozwoli pozbyć się nieprzyjemnej woni z ust i zapewnić świeżość na cały dzień.
  3. TetroBreath Toothgel (pasta w postaci żelu) zawiera fluorek sodu, który zwalcza próchnicę. Niektóre produkty "zwalczające" nieświeży oddech nie zawierają żadnej substancji usuwającej próchnicę. Zanim więc zdecydujesz się na wybór kosmetyków sprawdź, które nich także zwalczają próchnicę.
  4. Dodaliśmy do naszych past (żeli) skoncentrowany wyciąg z aloesu. Najnowsze badania wykazały, że aloes zwiększa zdolność organizmu do tworzenia kolagenu, dzięki czemu wzmacniają i pozwalają szybciej wyleczyć schorzenia dziąseł.
  5. W przeciwieństwie do większości past i innych produktów „zwalczających” nieświeży oddech, nasze produkty nie zawierają sacharyny. Sacharyna powoduje wzmożoną produkcję lotnych związków siarki, które są powodem nieświeżego oddechu.
  6. Kosmetyki TetroBreath nie zawierają Sodium Lauryl Sulfate (silny, żrący detergent), który okazał się być powodem zwiększonej częstotliwości pojawienia się wrzodów. Co gorsza substancja ta jest obecna w prawie wszystkich pastach dostępnych na rynku.
  7. Nasze pasty do zębów mają cząsteczkową postać żelu, dzięki czemu są znacznie bardziej wydajne. Cząsteczka żelu jest mniejsza niż ta obecna w pastach. Dzięki temu jest w stanie wniknąć w najmniejsze nawet przestrzenie.

 

Kliczniczne studium nad TetroBreath (TheraBreath)

Przedstawione 20 sierpnia 1999 roku w UCLA (Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles) przy 4. Międzynarodowej Konferencji nt. nieświeżego oddech

Efekty utleniania produktów TetroBreath na grupie Pacjentów z problemem nieświeżego oddechu – testowanie produkcji śliny, redukcji VSC poprzez badanie Flame Chromatography oraz Halimetr Values.b

Bakteryjna produkcja siarkowodoru odgrywa główną rolę w etiopatogenezie nieświeżego oddechu, choć istnieje też kilka innych pomniejszych etiologicznie czynników. Bakterie beztlenowe rozwijają się w warunkach częściowo lub całkowicie pozbawionych tlenu, takich jak tyle części gardła, migdałki, zatoki, bruzdy na języku, najbliższe obszary zębów, odnoszących się do nauki o chorobach ozębnej. Związek utleniający zdolny do działania w tych regionach mógłby dostarczyć korzyści w eliminowaniu nieświeżego oddechu.

Nasze badania skontrolowały 25 czynników przy Department of Periodontology of University Dental School.

Wyniki pokazały statystycznie znaczące zmniejszenie wskaźnika Halimetru i wartości GFC, a jednocześnie wzrost produkcji śliny przy użyciu miernika Periotron 8000

Wniosek: Produkty TetroBreath (płukanki, pasty, krople, gumy do żucia, AktivOxygen) są zdolne wyeliminować halitozę (nieświeży oddech), jednocześnie zapewniając wzrost produkcji śliny w sytuacji xerostomii.

Niezależne badania przeprowadzone zostały przez: dr G. Acikgoz, dr I. Devrim, dr M. Aldikacti, dr A. Kayipmaz, dr G. Keles of the Ondokuz Mayis University Dental School, Samsun Turkey