TetroBreath

TetroBreath®, to marka o światowej renomie, wybitne osiągnięcie w dziedzinie walki z halitozą, pomocne w utrzymaniu właściwej higieny jamy ustnej i zachowaniu zdrowego, świeżego oddechu każdego dnia.

Ta zupełnie wyjątkowa skuteczność produktów TetroBreath® jest wynikiem wiedzy o problemie, zdobytej na drodze wielu lat badań z dziedziny medycyny i stomatologii, połączonych ze złożonymi badaniami klinicznymi.

Za sukcesem marki TetroBreath® stoi jej założyciel, dr Harold Katz, stomatolog i mikrobiolog, uznany na całym świecie ekspert w dziedzinie nieświeżego oddechu, pionier badań nad halitozą i założyciel California Breath Clinic.

Obecnie marka TetroBreath® cieszy się szacunkiem i zasłużoną popularnością na całym świecie.  Tylko w Europie nasze biura obecna są w 17 krajach. Bezustannie kontynuujemy badania nad zagadnieniem halitozy i higieny jamy ustnej, chcąc dostarczyć Państwu produkty o możliwie najwyższej skuteczności i perfekcji wykonania. Zdobyte doświadczenia i uzyskane wyniki badań, przy współpracy z uznanymi stomatologami oraz farmaceutami, przedstawiamy w czasie specjalnie organizowanych sympozjów, wykładów i prelekcji, działając w ten sposób na rzecz zwiększenia wiedzy społecznej, dotyczącej halitozy, jej przyczyn i metod leczenia.

 

Produkty TetroBreath należą do kategorii kosmetyków, są w zgodzie z dyrektywami Unii Europejskiej 93/35/EEC, 76/68/EEC i przeszły pozytywnie proces certyfikacji wymagany do sprzedaży na terenie UE.